Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 
Licznik odwiedzin
2280067
DzisiajDzisiaj966
WczorajWczoraj1203
W tym tygodniuW tym tygodniu3202
W tym miesicuW tym miesicu39727
WszystkichWszystkich2280067
54.162.241.40

Święto Niepodległości w klasach I-III

 

Wyciecza Ryn - Święta Lipka - Kętrzyn

 

Miejsce spotkań rodziców z nauczycielem

Wyznaczony czas i miejsce spotkań rodziców u niżej wymienionych nauczycieli w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 :

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Data (dzień tygodnia) i godzina prowadzonych dyżurów, dla rodziców.

Miejsce spotkania

 1.

Szulińska Alicja

poniedziałek 13:00– 15:00

gabinet dyrektora

 2.

Domańska Anna

środa 12:40 13:25

sala nr 106

 3.

Adamowicz Agnieszka

wtorek 12:40-13:25

sala nr 102 A

 4.

Bagińska Iwona

piątek 9:30-10:00

sala nr 102 A

 5.

Brzęk Danuta

wtorek 10:35-11:20

gabinet przy małej sali gimnastycznej

 6.

Butkiewicz Katarzyna

poniedziałek 12:30-13:00

sala nr 4

 7.

Chmura- Kalata Paulina

środa 8:50-9:30

sala nr 204

 8.

Cichocka Henryka

poniedziałek 9:45-10:30

sala nr 102 A

 9.

Dobrzyńska Celina

poniedziałek 10:30-11:15

sala nr 102 A

 10.

Ferenc Tomasz

czwartek 11:00 – 11:40

pokój wf przy hali sportowej

 11.

Grochowska Danuta

wtorek 8:00-8:45

sala nr 102 A

 12.

Jurczyk Ireneusz

czwartek 9:45-10:35

sala nr 102 A, sala 10

 13.

Jurewicz Agnieszka

piątek 8:50-9:35

sala nr 102 A

 14.

Kardel Bernardeta

poniedziałek 8:00-8:45

sala nr 102 A

 15.

Karpińska Mariola

wtorek 13:30-14:15

sala nr 109/sala nr 102 A

 16.

Kibitlewska Halina

poniedziałek 8:50-9:30

sala nr 102 A

17.

Konieczna Lucyna

środa 11:40-12:25

sala nr 205

 18.

Kozłowska Anna

wtorek 8:50-9:30

sala nr 107

19.

Kraszewski Adam

czwartek 8:50-9:30

sala nr 16

 18.

Łebkowska Ewa

wtorek 12:30-13:15

sala nr 108

 19.

Moćkun Katarzyna

środa 8:50-9:30

sala nr 13

 20.

Orłowska Halina

wtorek 10:15-11:45

sala nr 7

 21.

Orłowska Małgorzata

czwartek 9:45-10:30

sala nr 102 A

 22.

Panek Katarzyna

czwartek 12:40-13:25

sala nr 11

 23.

Pszkowska Renata

wtorek 8:45-9:30

sala nr 102 A

 24.

Pułtorak Teresa

czwartek 10:00-10:30

sala nr 14

 25.

Rant Małgorzata

poniedziałek 8:00-8:45

biblioteka

 26.

Sielawa Edyta

wtorek 8:45-9:30

sala nr 203

 27.

Smokowska Anna

piątek 9:00-9:30

sala nr 7

 28.

Sobuniewska Marta

środa 14:15-15:00

sala nr 102 A

 29.

Sobuniewski Tadeusz

piątek 11:40-12:25

sala nr 102 A

 30.

Ślimkowska Anna

wtorek 9:00-9:35

sala nr 102 A

 31.

Świerzbin Ewa

czwartek 9:00-11:00

gabinet pedagoga

 32.

Wierzbicki Mieczysław

wtorek 11:40-12:25

sala nr 0 w szatni

 33.

Wiśniewska Helena

wtorek 8:00-8:45

sala nr 12

 34.

Wiśniewska Janina

wtorek 11:20-12:20

sala nr 208

 35.

Wojciechowska Bożena

piątek 9:45-10:35

świetlica

 36.

Żaborowska Jolanta

poniedziałek 8:00-8:45

sala nr 105

 

Żywa lekcja historii.

 

Wyjazd klas IV i V do kina Cinema Lumiere w Suwałkach.

Dnia 28.09.2017r klasy czwarte i piąte Szkoły Podstawowej były w kinie Cinema Lumiere na filmie familijno-przygodowym pt,, Tarapaty”.

Film opowiadał o przygodach dwojga przyjaciół- pozostawionej przez rodziców Julki i samotnego Olka. Wciągająca akcja, ciekawa, zaskakująca fabuła z wątkiem detektywistycznym w tle. Świetna obsada polskich aktorów, niesamowite efekty specjalne i dźwiękowe.

Film o znaczeniu i roli przyjaźni w życiu ludzi, o rodzinie, miłości, zaufaniu.

 
Szkoła współpracuje

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Do wakacji 23.06.2018 09:00 212 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Anatola Sedzimira
Wczoraj: Janusza Konrada
Dzisiaj: Marka Cecylii
Jutro: Adeli Klemensa
Po jutro: Flory Emmy
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC