Linki
Gości
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Licznik odwiedzin
364187
DzisiajDzisiaj201
WczorajWczoraj344
W tym tygodniuW tym tygodniu2238
W tym miesiącuW tym miesiącu9832
WszystkichWszystkich364187
54.81.2.75

Rozgrywki o puchar Starosty Suwalskiego

W dniu 8 grudnia w szkolnej hali sportowej w Filipowie odbył się Turniej Piłki Halowej chłopców z gimnazjów o puchar Starosty Suwalskiego. W rozgrywkach wzięło udział 10 szkół gimnazjalnych z powiatu suwalskiego zrzeszonych w Ludowych Klubach Sportowych. Zmaganiom towarzyszył głośny doping i  zacięta walka, lał się pot i trzeszczały kości, duch fair play był jednak górą obyło się bez fauli i kontuzji. Nasi zawodnicy nie byli gościnni, wygrywając wszystkie mecze ze swojej grupy dotarli do finału.  W finale okazali się także lepsi, pokonując drużynę z Gimnazjum w Przerośli 3 :1. Najlepszym piłkarzem zawodów został Bartek Gużewski.

Skład zwycięskiej drużyny: Piotr Trzasko (bramkarz), Paweł  Wasilewski, Bartek Gużewski (kapitan), Paweł Dyczewski, Mateusz Przemielewski, Wojciech Żegaczewski, Kamil Sienkiewicz, Mariusz Olender, Trener: Pan Tomasz Ferenc

Dziękujemy!  za niezapomniane chwile.

 

Jedz zdrowo i kolorowo klasa IIIA

 

Wyjazd do Domu Dziecka w Pawłówce

W dniu 4 grudnia członkowie Szkolnego Koła Caritas odwiedzili  Domu Dziecka w Pawłówce, ze sobą  zabraliśmy słodycze zebrane w czasie szkolnej akcji zbierania łakoci. Część osób miała już tam znajomych,  ta  druga część poznała nowych kolegów i koleżanki.  Integracja powiodła się, wszyscy razem miło spędziliśmy czas. Kto wie? kiedy wspólnie się znów spotkamy, do zobaczenia, do widzenia :)

 

Zabawa andrzejkowa klas I-III

 

Rozgrywki sportowe w Szkole Podstawowej

 

Zapytanie ofertowe - "Przedszkole jutra"

Plik do pobrania:

Zapytanie ofertowe na dostawę pomocy dydaktycznych w ramach projektu pt. "Przedszkole jutra" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Wyjazd integracyjny Szkolnego Koła Caritas do Orzysz

 

Pierwsza wojna światowa na Suwalszczyźnie

 

 

W ramach projektu:" Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" uczniowie klas I"a" i  II "a" gimnazjum mieli możliwość uczestniczyć w prelekcji pod tytułem:" Pierwsza wojna światowa na Suwalszczyźnie".

Wykład połączony był z prezentacją stroju żołnierza carskiego oraz sanitariuszki, a także pracą z tekstami źródłowymi oraz testem wiedzy o pierwszej wojnie światowej.

Najbardziej aktywni uczniowie otrzymywali pamiątki , zaś osoby, które najlepiej napisały test otrzymały pamiątkowe albumy: " Pierwsza wojna światowa na Suwalszczyźnie". Organizatorem spotkania było Muzeum Okręgowe w Suwałkach.  O projekcie można przeczytać więcej na stronie Muzeum.

 

Międzygminnym Konkursie Recytatorsko - Wokalnym "Tobie Ojczyzno" w Raczkach

9 listopada jak co roku uczniowie Zespołu Szkół w Filipowie wzięli udział w Międzygminnym Konkursie Recytatorsko - Wokalnym "Tobie Ojczyzno". W tym roku była to już X edycja konkursu.

Powitał nas  sympatyczny młody człowiek przebrany za niemieckiego okupanta. Zrobiliśmy z nim pamiątkowe zdjęcie, by pamiętać, jakie mundury nosili nasi wrogowie.

Filipów reprezentowało 12 osób. Wszyscy pięknie wykonali przygotowane utwory. Gościom przygotowano poczęstunek, można też było obejrzeć wystawę: " Wielka wojna na raczkowskiej ziemi". Spośród 49 uczestników Konkursu znaleźli się nasi laureaci.

W kategorii: " Recytacja klas I-III" Amelia Panek otrzymała 3 miejsce,

2 miejsce zajęła Ewelina Podbielska w kategorii " Recytacja- gimnazjum"

2 miejsce zajęła Aleksandra Orchowska w kategorii "Pieśń patriotyczna- gimnazjum".

Laureatom serdecznie gratulujemy.

 
Orzeł Biały

Logo szkoły

 

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Do wakacji 26.06.2015 09:00 88 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Lidii Ernesta
Wczoraj: Anieli Jana
Dzisiaj: Viktoryna Helmuta
Jutro: Anieli Leonarda
Po jutro: Beniamina Balbiny
Faza Księżyca
Układ planet
Pogoda na Słońcu
SDAC
Sprawdź IP
JoomlaWatch Agent
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
JoomlaWatch Visitors


63.1%Poland Poland
7.5%Russian Federation Russian Federation
7.1%United States United States
5.4%Ukraine Ukraine
4.1%Germany Germany
1.1%Belarus Belarus
1%Israel Israel
0.8%France France
0.8%Brazil Brazil
0.8%Kazakhstan Kazakhstan

Dzisiaj: 13
Wczoraj: 35
Poprzedni tydzień: 362
Bieżący miesiąc: 1645
Poprzedni miesiąc: 3132
Ogółem: 6509