Menu

Nauczyciele
Rodzice
Galerie
Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki


4 maja 2011 roku w naszym gimnazjum odby si II Szkolny Konkurs Jzyka Niemieckiego "Wir sprechen Deutsch" skierowany do uczniw klas pierwszych gimnazjum rozpoczynajcych dopiero swoj przygod z jzykiem niemieckim. Celem konkursu, oprcz sprawdzenia umiejtnoci posugiwania si jzykiem obcym, byo take wyonienie dwch przedstawicieli naszego gimnazjum, ktrzy mieli reprezentowa nas w Midzyszkolnym Konkursie Jzyka Niemieckiego w Gimnazjum nr 1 w Suwakach.
Na konkurs szkolny stawio si 19 uczniw i uczennic, wzili oni udzia w quizie i tzw. "Lernstationen". Pierwsze miejsce na podium zaja uczennica klasy Ib Marta Kiblitlewska, miejsce drugie Magda Kardel z klasy Ic a trzecie Justyna Toczyowska. Gratulujemy!
Zwyciczynie pierwszego i drugiego miejsca, Marta i Magda, wziy udzia w II Midzyszkolnym Konkursie Jzyka Niemieckiego w Gimnazjum nr 1 w Suwakach "Deutsch ist einfach", ktry odby si 14 maja 2011 roku. Uczennice naszego gimnazjum wywalczyy na tym konkursie III miejsce. Gratulacje!

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Rodzina Szk JPII

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orze Biay

Szukaj w serwisie
JoomlaWatch Agent
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
JoomlaWatch Visitors


89.9%Poland Poland
5.9%United States United States
1.7%Germany Germany
0.4%Canada Canada
0.3%Russian Federation Russian Federation
0.2%United Kingdom United Kingdom
0.2%Netherlands Netherlands
0.1%Kuwait Kuwait
0.1%Japan Japan
0.1%Italy Italy

Dzisiaj: 15
Wczoraj: 37
Bieżący tydzień: 87
Poprzedni tydzień: 162
Bieżący miesiąc: 343
Poprzedni miesiąc: 1884
Ogółem: 3908