Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

Grupa uczniw z klas I, II i III-ich chce promowa dobro w stosunku do zwierzt. Co roku schroniska w Polsce przygarniaj tysice niechcianych i porzuconych zwierzt. Schronisko dla psw "Siano" w Suwakach jest wasnoci prywatn Pana Bogdana Lauryna. Przyjmowane s tu bezdomne psy i koty. Mona te wynaj hotel dla swojego milusiskiego koszt za jedn dob wynosi 10 z.
Kady pies i kot w schronisku ma swoj indywidualn histori, czasami bardzo bolesn. Waciciele schroniska w Suwakach pomagaj im zatrze smutne wspomnienia i sprawiaj, by wci miay podstawy wierzy w ludzk dobro. Przed wyjazdem zorganizowalimy w naszej szkole zbirk pienidzy, by kupi karm dla psw i kotw. Uczniowie i nauczyciele okazali dobre serce, poniewa uzbieralimy a 101 z. !!! Stworzylimy te ,,kodeks zachowania", aby nie zwiksza poziomu stresu lub nie niepokoi zwierzt, ktre mielimy pozna. Pan Bogdan oprowadzi nas po caym schronisku. Pomimo, e psy i koty maj tam wystarczajco dobre warunki, byo nam bardzo smutno, jak mylicie, dlaczego? Jeli los zwierzt nie jest Ci obojtny, chciaby jako pomc lub rozwaasz wsplnie z rodzicami moliwo, by da jednemu z podopiecznych DOM, wejd na stron schroniska w Suwakach www.schronisko.biz tam znajduj si zdjcia MIESZKACW, ktrzy czekaj na Twoje zainteresowanie. Moesz te wspomc schronisko finansowo.

Pamitajcie!
Posiadanie psa, kota, czy innego zwierzcia wie si z du odpowiedzialnoci. Zanim zjesz posiek, pomyl, czy Twj piesek, kotek nie jest godny? Czy ma w misce wod? Czy zim mu ciepo? Czy ma odpowiednio duo miejsca do biegania i zabawy? A kiedy zapewnisz mu ciepo i jedzenie, koniecznie go przytul i porozmawiaj zwierzta uwielbiaj sucha. Pamitajcie, zwierz te ma uczucia,nie pozbywajmy si go jak niepotrzebnej rzeczy.

Fotoreporta >>>

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Orzeł biały