Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 53 gości 
Licznik odwiedzin
2763376
DzisiajDzisiaj1800
WczorajWczoraj1904
W tym tygodniuW tym tygodniu10023
W tym miesicuW tym miesicu33352
WszystkichWszystkich2763376
54.92.160.119

Dnia 4 padziernika w Szkole Podstawowej i Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawa II odbya si parada z okazji dnia w. Franciszka z Asyu. By on pierwszym ekologiem i czowiekiem, ktry rozmawia ze zwierztami. Ten dzie jest rwnie wiatowym dniem zwierzt.
Parad przygotowaa modzie ze Szkolnego Koa Caritas wraz z pani Iwona Bagisk oraz ks. Cezarym Rozmusem. Podczas przerwy, ktra trwa 20 minut przemaszerowalimy przez cay budynek. W paradzie uczestniczyy take zwierzta. Uwaga uczniw skupia si na kozie, ktra sza na pocztku.
Z tyu szli uczniowie przebrani za zwierzta takie jak: zajc czy aba. Za nimi niesione byo transparenty z hasami. Mwiy nam o tym by nie niszczy przyrody oraz nie krzywdzi zwierzt. Nasza parad byo sycha w caej szkole dziki instrumentom.

Serdecznie dzikujemy caej Dyrekcji za pozwolenia na te parad.
Mamy nadzieje, e tego typu widowiska bd czciej organizowane w naszej szkole.

yciorys witego Franciszka z Asyu >>>

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Orzeł biały
Do wakacji 21.06.2019 09:00 243 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Juliusza Lukasza
Wczoraj: Pelagii Piotra
Dzisiaj: Ireny Jana
Jutro: Urszuli Hilarego
Po jutro: Filipa Korduli
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC