Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

Wyznaczony czas i miejsce spotka rodzicw u niej wymienionych nauczycieli w II proczu roku szkolnego 2016/2017 :


Lp.

Imi i nazwisko nauczyciela

Data ( dzie tygodnia) i godzina prowadzonych dyurw,

dla rodzicw.

Miejsce spotkania

1.

ebkowska Ewa

czwartek 9:00-11:00

gabinet dyrektora

2.

Kozowska Anna

pitek 8:00-9:00

gabinet wicedyrektora

3.

Adamowicz Agnieszka

czwartek 9:35-10:30

pokj nauczycielski

4.

Bachurska Anetta

roda 9:35-10:30

pokj nauczycielski

5.

Bagiska Iwona

pitek 10:00-11:00

pokj nauczycielski

6.

Brzk Danuta

wtorek 12:40-13:25

gabinet przy maej sali gimnastycznej

7.

Butkiewicz Katarzyna

poniedziaek 12:30-13:00

sala nr 4

8.

Chmura- Kalata Paulina

wtorek 9:35-10:30

sala nr 204

9.

Cichocka Henryka

wtorek 10:35-11:20

pokj nauczycielski

10.

Dobrzyska Celina

czwartek 9:45-10:30

sala nr 212

11.

Domaska Anna

roda 8:50-9:30

sala nr 106

12.

Ferenc Tomasz

wtorek 11:40-12:25

pokj wf przy hali sportowej

13.

Grochowska Danuta

poniedziaek 8:50-9:35

pokj nauczycielski

14.

Jurczyk Ireneusz

czwartek 11:40-12:25

sala nr 10/ pokj nauczycielski

15.

Jurewicz Agnieszka

pitek 10:35-11:20

sala nr 9/pokj nauczycielski

16.

Kibitlewska Halina

poniedziaek 9:45-10:30

pokj nauczycielski

17.

Konieczna Lucyna

poniedziaek 9:45-10:30

sala nr 205

18.

Kraszewski Adam

poniedziaek 10:30-11:20

pokj wf przy hali sportowej

19.

Mokun Katarzyna

wtorek 9:30-10:30

sala nr 13

20.

Orowska Halina

wtorek 9:00-9:00

sala nr 5

21.

Orowska Magorzata

wtorek 10:00-11:20

pokj nauczycielski

22.

Panek Katarzyna

czwartek 12:45-13:30

sala nr 11, pokj nauczycielski

23.

Pszkowska Renata

czwartek 12:45-13:25

sala nr 1

24.

Putorak Teresa

czwartek 10:30-11:00

sala nr 14

25.

Rant Magorzata

poniedziaek 8:00-9:00

biblioteka szkolna

26.

Sielawa Edyta

wtorek 8:50-9:30

sala nr 203

27.

Smokowska Anna

pitek 11:40-12:20

sala nr 102

28.

Sobuniewska Marta

pitek 8:50-9:35

sala nr 11/pokj nauczycielski

29.

Sobuniewski Tadeusz

czwartek 13:30-14:15

sala 102A/pokj nauczycielski

30.

Suchocka Kinga

pitek 10:00-10:30

przedszkole sala nr 6

31.

Syperek Anna

czwartek 10:30-11:20

pokj nauczycielski

32.

Szuliska Alicja

poniedziaek 12:30-13:00

gabinet logopedyczny

33.

limkowska Anna

wtorek 10:35-11:20

pokj nauczycielski

34.

wierzbin Ewa

roda 15:00-16:00

gabinet pedagoga

35.

Wierzbicki Mieczysaw

czwartek 9:45-10:30

sala nr ?0? w szatni

36.

Winiewska Helena

roda 8:00-8:45

sala nr 12

37.

Winiewska Janina

pitek 8:00-8:45

pokj nauczycielski

38.

Wojciechowska Boena

poniedziaek 9:45-10:30

pokj nauczycielski

39.

aborowska Jolanta

wtorek 10:30-11:20

sala nr 105

 
Szkoła współpracuje

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Szukaj w serwisie