Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości 
Licznik odwiedzin
2768951
DzisiajDzisiaj119
WczorajWczoraj1611
W tym tygodniuW tym tygodniu3587
W tym miesicuW tym miesicu38927
WszystkichWszystkich2768951
54.198.15.20

Dnia 29 wrzenia 2012r. Szkolne Koo Caritas, pod opiek P. Iwony Baginkiej, P. Katarzyny Panek i P. Barbary Guewskiej, pojechao na XX-lecie Caritasu Diecezji Eckiej. Na miejscu odbya si uroczysta Msza wita prowadzona przez J. E. Ks. Bp. Jerzego Mazura. W czasie Mszy zostay zoone dary na Dom Samotniej Matki w Eku. Gdzie wolontariusze i inne koa Caritas daroway przedmioty typu: czajniki bezprzewodowe, deski do prasowania, pociel itp. Natomiast Filipw zabysn oryginalnoci i w darze zoy: dar pieniny, Encyklopedi Jana Pawa II i grzyby (wypiekPani Basi)Z pewnoci wielu zastanawiao si, czy grzyby te byy zbierane przez Naszych Ksiy:). Po Mszy czeka Nas ciekawy wykad na temat dziaalnoci Caritasu. Nastpnie udalimy si do Wyszego Seminarium Duchownego, tam usyszelimy o codziennym yciu ksiy i dziaalnoci Caritas. Z pewnoci wielu z Nas odkryo i docenio istnienie "Okna ycia" i prac ludzi w nim. Po poczstunku przygotowanym przez klerykw, wrcilimy w bardzo miej atmosferze do Filipowa, a pniej do swoich domw. Myl, e wyjazd ten mona zaliczy do udanych . :)

- Ewelina Chalecka (IIIB)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Filipa Korduli
Wczoraj: Marleny Seweryna
Dzisiaj: Rafala Marcina
Jutro: Darii Wilhelminy
Po jutro: Lucjana Ewarysta