Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 
Licznik odwiedzin
2673228
DzisiajDzisiaj1397
WczorajWczoraj1798
W tym tygodniuW tym tygodniu11835
W tym miesicuW tym miesicu31803
WszystkichWszystkich2673228
54.198.96.198

Dnia 29 wrzenia 2012r. Szkolne Koo Caritas, pod opiek P. Iwony Baginkiej, P. Katarzyny Panek i P. Barbary Guewskiej, pojechao na XX-lecie Caritasu Diecezji Eckiej. Na miejscu odbya si uroczysta Msza wita prowadzona przez J. E. Ks. Bp. Jerzego Mazura. W czasie Mszy zostay zoone dary na Dom Samotniej Matki w Eku. Gdzie wolontariusze i inne koa Caritas daroway przedmioty typu: czajniki bezprzewodowe, deski do prasowania, pociel itp. Natomiast Filipw zabysn oryginalnoci i w darze zoy: dar pieniny, Encyklopedi Jana Pawa II i grzyby (wypiekPani Basi)Z pewnoci wielu zastanawiao si, czy grzyby te byy zbierane przez Naszych Ksiy:). Po Mszy czeka Nas ciekawy wykad na temat dziaalnoci Caritasu. Nastpnie udalimy si do Wyszego Seminarium Duchownego, tam usyszelimy o codziennym yciu ksiy i dziaalnoci Caritas. Z pewnoci wielu z Nas odkryo i docenio istnienie "Okna ycia" i prac ludzi w nim. Po poczstunku przygotowanym przez klerykw, wrcilimy w bardzo miej atmosferze do Filipowa, a pniej do swoich domw. Myl, e wyjazd ten mona zaliczy do udanych . :)

- Ewelina Chalecka (IIIB)

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Do wakacji 23.06.2018 09:00 -58 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Anity Elizy
Wczoraj: Ilony Klary
Dzisiaj: Jana Boleslawa
Jutro: Bernarda Samuela
Po jutro: Franciszka Joanny
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC