Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 108 gości 
Licznik odwiedzin
2613590
DzisiajDzisiaj1100
WczorajWczoraj1877
W tym tygodniuW tym tygodniu1100
W tym miesicuW tym miesicu27222
WszystkichWszystkich2613590
54.80.7.173

O stronie


Strona Zespou Szk w Filipowie powstaa w wyniku kursu doskonalcego nauczycieli, zorganizowanego przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwakach ?Tworzenie witryn edukacyjnych i platform e-learningowych wspomagajcych proces nauczania i uczenia si na zajciach lekcyjnych i pozalekcyjnych? w ramach projektu ?e-Nauczyciel w szkole wiejskiej".

Strona zbudowana jestw system zarzdzania treci CMS Joomla!. Istota tego systemu umoliwia prac wielu autorom tekstu, redaktorom i wydawcom. Wtworzeniu strony uczestniczy zesp redakcyjny w skad ktrego wchodz chtni uczniowie i nauczyciele. System komentarzy i forum umoliwia wszystkim uczniom i rodzicom udzia w yciu szkoy. W wyniku kursu powstaytrzy platformy e-learingowe opartena systemie Moodle. Wszyscy uczniowie naszej szkoy w czasie lekcji informatyki pracuj na platformach e-learingowych. Materiay dydaktyczne, prace wykonywane na lekcji, testy i oceny zapisywane s w sieci na szkolnym serwerze. Dziki platformie proces nauczania informatyki jest cakowicie realizowany w rodowisku informatycznym. Trzecia platforma przeznaczona jest docelowo na zajcia pozalekcyjne i wspomaganie nauczania innych przedmiotw.

CMS Joomla! , Moodle, komponenty imoduy wchodzce w skad stronywww i platformy e-learinowej objte s bezpatn licencj.

Autorem i administratorem strony jest Tadeusz Sobuniewski nauczyciel informatyki i religii.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszam chtnych z pomysami do tworzeniu internetowego wizerunku naszej szkoy.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Do wakacji 23.06.2018 09:00 -24 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Bonawentury Stelii
Wczoraj: Dawida Henryka
Dzisiaj: Eustachego Marii
Jutro: Anety Bogdana
Po jutro: Emila Erwina
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC