Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 
Licznik odwiedzin
2713474
DzisiajDzisiaj858
WczorajWczoraj1396
W tym tygodniuW tym tygodniu3939
W tym miesicuW tym miesicu21745
WszystkichWszystkich2713474
54.198.23.251

O stronie


Strona Zespou Szk w Filipowie powstaa w wyniku kursu doskonalcego nauczycieli, zorganizowanego przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwakach ?Tworzenie witryn edukacyjnych i platform e-learningowych wspomagajcych proces nauczania i uczenia si na zajciach lekcyjnych i pozalekcyjnych? w ramach projektu ?e-Nauczyciel w szkole wiejskiej".

Strona zbudowana jestw system zarzdzania treci CMS Joomla!. Istota tego systemu umoliwia prac wielu autorom tekstu, redaktorom i wydawcom. Wtworzeniu strony uczestniczy zesp redakcyjny w skad ktrego wchodz chtni uczniowie i nauczyciele. System komentarzy i forum umoliwia wszystkim uczniom i rodzicom udzia w yciu szkoy. W wyniku kursu powstaytrzy platformy e-learingowe opartena systemie Moodle. Wszyscy uczniowie naszej szkoy w czasie lekcji informatyki pracuj na platformach e-learingowych. Materiay dydaktyczne, prace wykonywane na lekcji, testy i oceny zapisywane s w sieci na szkolnym serwerze. Dziki platformie proces nauczania informatyki jest cakowicie realizowany w rodowisku informatycznym. Trzecia platforma przeznaczona jest docelowo na zajcia pozalekcyjne i wspomaganie nauczania innych przedmiotw.

CMS Joomla! , Moodle, komponenty imoduy wchodzce w skad stronywww i platformy e-learinowej objte s bezpatn licencj.

Autorem i administratorem strony jest Tadeusz Sobuniewski nauczyciel informatyki i religii.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszam chtnych z pomysami do tworzeniu internetowego wizerunku naszej szkoy.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Orzeł biały
Do wakacji 21.06.2019 09:00 274 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Franciszka Hildegardy
Wczoraj: Irmy Jozefa
Dzisiaj: Januarego Konstancji
Jutro: Filipiny Eustachego
Po jutro: Jonasza Mateusza
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC