Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości 
Licznik odwiedzin
2673232
DzisiajDzisiaj1401
WczorajWczoraj1798
W tym tygodniuW tym tygodniu11839
W tym miesicuW tym miesicu31807
WszystkichWszystkich2673232
54.198.96.198

W roku szkolnym 2012/2013 ekozesp ?Przyjaciele Przyrody? w skadzie: Paulina Arasimowicz, Adrianna Milewska, Joanna Grzyb, Julia Jonio i Diana Jakubowska ze Szkoy Podstawowej im. Jana Pawa II w Filipowie reprezentowa szko w oglnopolskim konkursie na temat waciwego postpowania z zuytym sprztem elektrycznym i elektronicznym pod hasem ?wiadomy wie, co robi z ZSEE?. Konkurs by elementem oglnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. ?Elektroodpady ? proste zasady?. Zmagania konkursowe trway 6 miesicy. Ekozesp pod opiek p. Magorzaty Rant wykona kilka zada, ktrych opisy zostay przesane do organizatora konkursu ? Fundacji Orodka Edukacji Ekologicznej w Warszawie.

Ekozesp ?Przyjaciele Przyrody? zaj 45 miejsce w Polsce na 173 szkoy podstawowe biorce udzia w tym konkursie. W nagrod otrzymalimy dyplomy i koszulki dla wszystkich czonkw ekozespou.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Do wakacji 23.06.2018 09:00 -58 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Anity Elizy
Wczoraj: Ilony Klary
Dzisiaj: Jana Boleslawa
Jutro: Bernarda Samuela
Po jutro: Franciszka Joanny
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC