Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Licznik odwiedzin
2768969
DzisiajDzisiaj137
WczorajWczoraj1611
W tym tygodniuW tym tygodniu3605
W tym miesicuW tym miesicu38945
WszystkichWszystkich2768969
54.198.15.20

W roku szkolnym 2012/2013 ekozesp ?Przyjaciele Przyrody? w skadzie: Paulina Arasimowicz, Adrianna Milewska, Joanna Grzyb, Julia Jonio i Diana Jakubowska ze Szkoy Podstawowej im. Jana Pawa II w Filipowie reprezentowa szko w oglnopolskim konkursie na temat waciwego postpowania z zuytym sprztem elektrycznym i elektronicznym pod hasem ?wiadomy wie, co robi z ZSEE?. Konkurs by elementem oglnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. ?Elektroodpady ? proste zasady?. Zmagania konkursowe trway 6 miesicy. Ekozesp pod opiek p. Magorzaty Rant wykona kilka zada, ktrych opisy zostay przesane do organizatora konkursu ? Fundacji Orodka Edukacji Ekologicznej w Warszawie.

Ekozesp ?Przyjaciele Przyrody? zaj 45 miejsce w Polsce na 173 szkoy podstawowe biorce udzia w tym konkursie. W nagrod otrzymalimy dyplomy i koszulki dla wszystkich czonkw ekozespou.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Filipa Korduli
Wczoraj: Marleny Seweryna
Dzisiaj: Rafala Marcina
Jutro: Darii Wilhelminy
Po jutro: Lucjana Ewarysta