Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości 
Licznik odwiedzin
2453422
DzisiajDzisiaj487
WczorajWczoraj1290
W tym tygodniuW tym tygodniu3207
W tym miesicuW tym miesicu36731
WszystkichWszystkich2453422
54.162.105.6

W roku szkolnym 2012/2013 ekozesp ?Przyjaciele Przyrody? w skadzie: Paulina Arasimowicz, Adrianna Milewska, Joanna Grzyb, Julia Jonio i Diana Jakubowska ze Szkoy Podstawowej im. Jana Pawa II w Filipowie reprezentowa szko w oglnopolskim konkursie na temat waciwego postpowania z zuytym sprztem elektrycznym i elektronicznym pod hasem ?wiadomy wie, co robi z ZSEE?. Konkurs by elementem oglnopolskiej kampanii edukacyjnej pt. ?Elektroodpady ? proste zasady?. Zmagania konkursowe trway 6 miesicy. Ekozesp pod opiek p. Magorzaty Rant wykona kilka zada, ktrych opisy zostay przesane do organizatora konkursu ? Fundacji Orodka Edukacji Ekologicznej w Warszawie.

Ekozesp ?Przyjaciele Przyrody? zaj 45 miejsce w Polsce na 173 szkoy podstawowe biorce udzia w tym konkursie. W nagrod otrzymalimy dyplomy i koszulki dla wszystkich czonkw ekozespou.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Do wakacji 23.06.2018 09:00 58 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Jerzego Wojciecha Idziego
Wczoraj: Aleksego Horacego
Dzisiaj: Marka Jaroslawa
Jutro: Marzeny Marii Klaudiusza
Po jutro: Ludwika Piotra
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC