Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

W dniu 3 marca 2015r w hali Zespou Szk nr 6 w Suwakach z udziaem czterech najlepszych druyn odby si fina Gimnazjady Wojewdztwa Podlaskiego w futsalu chopcw. Futsal jest odmian sportowej gry w pik non w hali, gdzie graj picioosobowe druyny. Turniej organizowany przez Szkolny Zwizek Sportowy naley do najwikszych oglnopolskich uczniowskich rozgrywek pikarskich. Droga do tytuu prowadzia przez gimnazjad powiatow, rozgrywki i finay grupy pnocnej, eliminacje i walk w finale wojewdzkim. W meczu o tytu mistrza nasi chopcy wygrali z druyn Publicznego Gimnazjum nr 15 w Biaymstoku wystpujc z logo i w barwach Jagielonii Biaystok.

Podczas uroczystego zakoczenia GIMNAZJADY zawodnikw zwyciskich druyn udekorowano medalami a trenerom czterech zespow finaowych wrczono puchary i dyplomy. Trener najlepszej druyny pan Tomasz Ferenc otrzyma pamitkow koszulk ?Mistrza Wojewdztwa Podlaskiego?. Bartek Guewski statuetk najlepszego zawodnika turnieju finaowego oraz koszulk Mistrza Wojewdztwa Podlaskiego. Nagrody wrczaa penica funkcj gospodarza zawodw Pani Ewa ebkowska Dyrektor Zespou Szk w Filipowie.

Skad mistrzowskiej druyny:
Trener: Tomasz Ferenc;
Radosaw Brzozowski, Pawe Dyczewski, Bartosz Guewski (kapitan), Wojciech egaczewski, Kamil Sienkiewicz, Mariusz Olender, Adrian Jurewicz, Mateusz Przemielewski, Pawe Wasilewski, Piotr Trzasko(bramkarz), Daniel Szuliski

Wyniki finau - 3 03 2015
gospodarz ? PG Filipw hala Zespou Szk nr 6 w Suwakach


mecz o I miejsce, PG Filipw ? PG 15 Biaystok 3:2 (2:0)

mecz o III miejsce, PG Pitnica ? PG Kleosin 2:1 (0:1)

mecze pfinaowe

PG Filipw ? PG Pitnica 9:3 (6:1)

PG Kleosin ? PG 15 Biaystok 1:1 (0:1) k. 0:2

Wyniki meczw z udziaem PG Filipw

Pierwsza runda finaowa ? 17 02 2015, Zwycistwo w Grupie ?A?

PG Filipw ? PG Kleosin 3:2 (1:1)

PG Filipw ? PG 18 Biaystok 6:0 (3:0)

PG Filipw ? PG Rajgrd 7:3 (4:1)

Fina Grupy Pnocnej ? 09 12 2014, Tytu Mistrza Grupy Pnocnej Wojewdztwa Podlaskiego

PG Filipw ? PG 7 Suwaki 4:1

PG Filipw ? PG Korycin 2:1

PG Filipw ? PG Sokka 6:0

Eliminacje Zwycistwo w grupie I ? 03.12. 2014

PG Filipw ? PG 3 Suwaki 6:0

PG Filipw ? PG Biaobrzegi 6:2

PG Filipw- PG 1 Sokka 6:0

Mistrzostwa powiatu suwalskiego ? 29 10 2014, Tytu Mistrza Powiatu Suwalskiego

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały
Szukaj w serwisie