Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Licznik odwiedzin
2768960
DzisiajDzisiaj128
WczorajWczoraj1611
W tym tygodniuW tym tygodniu3596
W tym miesicuW tym miesicu38936
WszystkichWszystkich2768960
54.198.15.20

 

W wigili uroczystoci Zesania Ducha witego Szkolne Koo Caritas  wyruszyo na pielgrzymk do Sanktuarium Matki Boej Studzienicznej. Odwiedzilimy koció i kaplic na pówyspie, przed pomnikiem Jana Pawa II zrobilimy pamitkowe zdjcie. Jedn z atrakcji by  rejs statkiem  po jeziorze Studzienicznym.

Centralnym punktem spotkania bya uroczysta Msza w., której przewodniczy ks. bp Jerzy Mazur, ordynariusz ecki, przewodniczcy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. W tym dniu do Studzienicznej zjechay Podwórkowe Kóka Róacowe Dzieci dziaajce na terenie diecezji eckiej.  W atmosferze radoci i modlitwy wspólnie modlilimy  si za misjonarzy i misjonarki, Koció w Chinach, Koció przeladowany, Ojczyzn i dar mdroci dla narodu. By odda atmosfer spotkania przytocz fragment kazania  ks. Biskupa:

"Procie zawsze o pomoc Ducha witego. On przychodzi nam z pomoc, abymy poznawali dobro, prawd i pikno. Kiedy nie potraficie rozróni, co jest dobre, co jest prawd, co jest piknem, co jest mioci; wtedy procie Ducha witego, aby pomóg wam rozróni dobro od za, prawd od kamstwa i faszu, mio od nienawici, pikno od brzydoty. Procie Ducha witego, sowami „Przyjd Duchu wity”. Pamitajcie, e my jestemy wityni Ducha witego."


Po Mszy w. by czas na posiek i kupno pielgrzymkowych pamitek, nastpnie  umiechnici powrócilimy do naszych domów.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Filipa Korduli
Wczoraj: Marleny Seweryna
Dzisiaj: Rafala Marcina
Jutro: Darii Wilhelminy
Po jutro: Lucjana Ewarysta