Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki
Logowania
Naszą witrynę przegląda teraz 131 gości 
Licznik odwiedzin
2673228
DzisiajDzisiaj1397
WczorajWczoraj1798
W tym tygodniuW tym tygodniu11835
W tym miesicuW tym miesicu31803
WszystkichWszystkich2673228
54.198.96.198

 

W wigili uroczystoci Zesania Ducha witego Szkolne Koo Caritas  wyruszyo na pielgrzymk do Sanktuarium Matki Boej Studzienicznej. Odwiedzilimy koció i kaplic na pówyspie, przed pomnikiem Jana Pawa II zrobilimy pamitkowe zdjcie. Jedn z atrakcji by  rejs statkiem  po jeziorze Studzienicznym.

Centralnym punktem spotkania bya uroczysta Msza w., której przewodniczy ks. bp Jerzy Mazur, ordynariusz ecki, przewodniczcy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. W tym dniu do Studzienicznej zjechay Podwórkowe Kóka Róacowe Dzieci dziaajce na terenie diecezji eckiej.  W atmosferze radoci i modlitwy wspólnie modlilimy  si za misjonarzy i misjonarki, Koció w Chinach, Koció przeladowany, Ojczyzn i dar mdroci dla narodu. By odda atmosfer spotkania przytocz fragment kazania  ks. Biskupa:

"Procie zawsze o pomoc Ducha witego. On przychodzi nam z pomoc, abymy poznawali dobro, prawd i pikno. Kiedy nie potraficie rozróni, co jest dobre, co jest prawd, co jest piknem, co jest mioci; wtedy procie Ducha witego, aby pomóg wam rozróni dobro od za, prawd od kamstwa i faszu, mio od nienawici, pikno od brzydoty. Procie Ducha witego, sowami „Przyjd Duchu wity”. Pamitajcie, e my jestemy wityni Ducha witego."


Po Mszy w. by czas na posiek i kupno pielgrzymkowych pamitek, nastpnie  umiechnici powrócilimy do naszych domów.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł biały
Do wakacji 23.06.2018 09:00 -58 Days
Szukaj w serwisie
Imieniny
P wczoraj: Anity Elizy
Wczoraj: Ilony Klary
Dzisiaj: Jana Boleslawa
Jutro: Bernarda Samuela
Po jutro: Franciszka Joanny
Faza księżyca
Układ planet
Pogoda na słońcu
SDAC