Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

      W dniu 7.12.2016 odbyo si spotkanie dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz klas „0” ze Straakami z Miejskiej Pastwowej Stray Poarnej w Suwakach. W spotkaniu uczestniczyli równie Straacy z miejscowej Ochotniczej Stray Poarnej w Filipowie. Dzieciom zostaa przedstawiona ciekawa prezentacja multimedialna na temat pracy straaków, numerów alarmowych oraz zachowania si podczas poaru.

    Spotkanie zostao urozmaicone pokazem, podczas którego Straak oddycha za pomoc specjalistycznego aparatu ochrony dróg oddechowych. Nastpnie, chtne dzieci mogy przymierzy hem straacki, mask od aparatu powietrznego oraz niektóre elementy odziey przeznaczonej do specjalistycznych akcji przeciwpoarowych. Przedszkolaki mogy równie obejrze w straacki oraz czujnik dymu. Ponadto Straak pokaza i objani dziaanie ganicy. Na koniec spotkania dzieci otrzymay drobne upominki.

Dzikujemy Straakom z Komendy Miejskiej Pastwowej Stray Poarnej z Suwak za odwiedzenie naszej szkoy.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Orzeł biały