Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski ,, Poeci Pogranicza- Warmii, Mazur i Suwalszczyzny?.

Dnia 02.03.2017r w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bakaarzewie odbya si kolejna edycja konkursu ,,Poeci Pogranicza?. Celem konkursu jest popularyzowanie twrczoci poetw regionalnych w myl hasa: ,, ?Cudze chwalicie, swego nie znacie??
Zesp Szkl w Filipowie reprezentowali:

  • Piotr wierzbin- kl.VIa SP
  • Kamila Knap- kl.III a G,
  • Angelika limkowska- kl.IIIa G.

W konkursie brali udzia uczniowie z powiatu suwalskiego- z Gimnazjum 6 i 7 w Suwakach, z Przeroli, Bakaarzewa, Pociczna-Tartak, Raczek ,Sobdki, Przebrodu, Starego Folwarku, Jeleniewa, Wiajn, Rutki-Tartak, Kaletnika. W kategorii klas I-III gimnazjum III miejsce zaja Kamila Knap. Natomiast wyrnienie otrzymaa Angelika limkowska . Gratulujemy. Uczennice przygotowaa do konkursu nauczycielka jzyka polskiego- Pani Agnieszka Jurewicz. Kamila Knap pojedzie reprezentowa i promowa nasz szko na kolejnym etapie konkursu ? regionalnym w Olecku.


 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały
Szukaj w serwisie