Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

W dnia02.03.2017r. nasz szko odwiedzi Jego Ekscelencja Ksidz Biskup Romuald Kamiski. Spotkaniem odbyo si w hali sportowej w czasie pitej godziny lekcyjnej. Na wstpie przywitalimy Ks. Biskupa kwiatami, ktre On przekaza najduej pracujcej nauczycielce, podkrelajc szacunek jakim powinnimy darzy swoich nauczycieli. Na spotkanie modzie przygotowaa prezentacj o dziejach szkoy w Filipowie. Nastpnie pokazalimy jak wyglda obecne ycie szkolne i nasza dziaalno. Ksidz Biskup zauway, e w szkole rozwijane s te dziedziny, ktre lubi mody Karol Wojtya, Papie Jan Pawe II patron naszej szkoy. Na zakoczenie Szkolne Koo Caritas wrczyo naszym gociom pamitkowe upominki. Czas min bardzo przyjemnie i na dugo zostanie w naszej pamici.


Tekst i zdjcia: Beata Zieliska (klasa IA gimnazjum) :) >>>>>

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Orzeł biały