Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

6 kwietnia 2017 r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawa II w Filipowie odby si IX Powiatowy Konkurs Recytatorski ?Strofy Jana Pawa II?, ktry zorganizowano we wsppracy ze Starostwem Powiatowym w Suwakach. W konkursie wzio udzia 31 uczestnikw z gimnazjw w Bakaarzewie, Kaletniku, Przebrodzie, Raczkach, Starym Folwarku, Wiajnach i Filipowie.

Wystpy uczniw ocenia komisja w skadzie:

  • Jolanta Kubrak;

  • Jadwiga Barbara Nowacka;

  • Lucyna Doga.

Kady z uczestnikw wygosi jeden wybrany przez siebie utwr poetycki Karola Wojtyy.

Wyniki konkursu:

I miejsce ? Klaudia Pojawa z gimnazjum w Bakaarzewie

II miejsce - Ewelina Wilk z gimnazjum w Wiajnach

III miejsce ? Benedykt Huszcza z gimnazjum w Starym Folwarku

III miejsce ? Sebastian Poniak z gimnazjum w Kaletniku


Wyrnienia: Daniel Dziekoski z gimnazjum w Raczkach

Natalia Kara z gimnazjum w Bakaarzewie

Julita Letkiewicz z gimnazjum w Przebrodzie

Katarzyna Nowel z gimnazjum w Starym Folwarku

Eliza Sienica z gimnazjum w Przebrodzie.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe z rk Dyrektora Zespou Szk w Filipowie Ewy ebkowskiej oraz Pani Barbary Cieluk ze Starostwa Powiatowego w Suwakach. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki i podzikowania za udzia w konkursie. Nagrody w konkursie ufundowao Starostwo Powiatowe w Suwakach.

Konkurs objty patronatem Starosty Suwalskiego i patronatem medialnym miesicznika ?Martyria?.

 
Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Cybernauci

Orzeł biały