Linki

Podsumowanie konkursu "W barwach biało-czerwonych" - Białystok 2017

W dniu 8 czerwca 2017 r. w Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie drugiej edycji konkursu ''W barwach biało-czerwonych". W konkursie organizowanym przez Podlaskie Kuratorium Oświaty i Podlaską Rodzinę Szkół Imienia Bohaterów Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej uczestniczyło ponad osiemdziesiąt placówek oświatowych z województwa. Jury nagrodziło 5 szkół, natomiast 20 placówek oświatowych uhonorowano wyróżnieniami. Nasza Szkoła za działania realizowane z okazji Święta Flagi i Święta Konstytucji 3 Maja została wyróżniona. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku Zespół Szkół w Filipowie otrzymał także wyróżnienie.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Rodzina Szkół JPII

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł Biały

JoomlaWatch Agent
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
JoomlaWatch Visitors


90.3%Poland Poland
5.8%United States United States
1.5%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom
0.3%Kuwait Kuwait
0.3%Russian Federation Russian Federation
0.2%Canada Canada
0.1%Romania Romania
0%Netherlands Netherlands
0%Ukraine Ukraine

Dzisiaj: 9
Wczoraj: 11
Bieżący tydzień: 73
Poprzedni tydzień: 133
Bieżący miesiąc: 454
Poprzedni miesiąc: 1589
Ogółem: 4578