Linki

Zielona Szkoła klasy IV b

W dniach 6-8.06.2017r przebywaliśmy  na Zielonej  Szkole  w Miodoborzu. Ciekawe zajęcia edukacyjne, przepiękny krajobraz, wspólne ognisko,konkursy, gry i zabawy na świeżym powietrzu, mecz piłki nożnej, łowienie ryb w stawie sprawiły,że wyjazd należał niewątpliwie do udanych.
Wspomnienia i przeżycia z pobytu  pozostaną z nami na długo, w naszej pamięci. Był to czas dobrze wykorzystany na bliższe poznanie się klasy  w innych okolicznościach i warunkach. Cisza i otaczająca nas  przyroda wyzwoliła w nas całe pokłady pozytywnej energii i ciepłych uczuć.
Na Zielonej Szkole przebywała z nami również grupa uczniów niepełnosprawnych z naszej szkoły pod opieką Pani Renaty Pszkowskiej. Mieliśmy okazję poznać Ich bliżej, zrozumieć Ich potrzeby i problemy, spędziliśmy wszyscy razem wiele pięknych i niezapomnianych chwil. Dziękujemy pani Agnieszce i Pani Renacie za wspaniałą wycieczkę.

klasa IVB

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Rodzina Szkół JPII

Cybernauci

Okienko zaufania

Kontakt z pedagogiem
szkolnym

Orzeł Biały

JoomlaWatch Agent
JoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej Koval
JoomlaWatch Visitors


90.3%Poland Poland
5.8%United States United States
1.5%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom
0.3%Kuwait Kuwait
0.3%Russian Federation Russian Federation
0.2%Canada Canada
0.1%Romania Romania
0%Netherlands Netherlands
0%Ukraine Ukraine

Dzisiaj: 9
Wczoraj: 11
Bieżący tydzień: 73
Poprzedni tydzień: 133
Bieżący miesiąc: 454
Poprzedni miesiąc: 1589
Ogółem: 4578