Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

XI Edycja Szkolnego Konkursu Orograficznego pt ,, Zostań Mistrzem Słowa Pisanego” 2018r.

Dnia 13 kwietnia 2018r w Szkole Podstawowej w Filipowie odbyła się XI edycja Konkursu Ortograficznego ,,Zostań Mistrzem Słowa Pisanego 2018r”. Uczniowie mieli do napisania niełatwy test ortograficzny , sprawdzający znajomość zasad i pisownię polskiej ortografii i interpunkcji.

Do konkursu przystąpiło łącznie 52 osoby. Uczniowie pisali test konkursowy w dwóch kategoriach wiekowych. Klasy IV- V: 44 uczniów i klasy VI- VII : 15 uczniów.Konkurs wpisał się już na dobre w kanon uroczystości szkolnych w naszej szkole i cieszy się od wielu lat zainteresowaniem uczniów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie szkoły. A tymczasem wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy udziału.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały