Z historii Filipowa
Strefa wiedzy
Linki

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych rok sz.. 2018/2019

 

17 października 2018 roku był ważnym dniem w życiu uczniów klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie. Otóż tego dnia przystąpili do uroczystego ślubowania najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Były to dla nich chwile trudne, ale i pełne radości. By otrzymać tytuł ucznia, nasi najmłodsi złożyli uroczystą przysięgę być dobrym i pilnym żakiem. Potem zaprezentowali Dyrekcji Szkoły, rodzicom, nauczycielom i społeczności uczniowskiej swój program artystyczny. W  wierszach i piosenkach pokazali jak dzielnymi i samodzielnymi  są już pierwszakami i  czego się uczą w szkole. Były tańce   i pokazy choreograficzne. Tradycyjnie na podwórku przed szkołą posadzono drzewka klasowe.   Na zakończenie uroczystości  starsi  koledzy obdarowali pierwszaków drobnymi upominkami. Uroczystość zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Doradztwo zawodowe

 

Rodzina szkół

Orzeł biały